Za jak dlouho musim nechat znovu studnu vyčistit?
Zde hrají hlavní roli parametry, pro které je studna využívána. Pokud používáte studnu jako hlavní zdroj vody doporučujeme vyčištění jednou za 3 až 5 let v závislosti na okolnostech (blízký zdroj možné kontaminace, řádné utěsnění studny, atd..) Ideálním řešením jsou roční kontroly studny. Kde můžete oddálit čištění až na 10 let. Více v sekci kontroly studní.

Kolik mě bude stát vyčištění dtudny?
Kompletní ceník naleznete v sekci "ceník" v mnoha případech pltí, že metr studny vyjde na 1000Kč. s tím, že jsou do této ceny započteny  veškeré náklady t.j. čerpání, vyčištění, dezinfence, cementová krycí úprava s dlouhodobím dezinfekčním účinkem, obsyp dna filtračním substrátem, použitýí materál, doprava a DPH. Ideální sjednání ceny je na místě díla. Stanovení ceny s prohlídkou díla provádíme ZDARMA!

Za jak dlouho od objednání začnete a jak dlouho trvá vyčištění studny?
Po dojednání podrobností a prohlídce začneme nejdéle do tří týdnů (pokud není dohodnuto jinak) Vyčištění studny trvá v průměru 2 až 4 dny s tím, že musí být v závyslosti na doplňování vodního sloupce prováděno odčerpávání vyšší koncentrace dezinfekčních a čistících prostředků.

Nabízíte také čerpadla a připojení na okruh?
Ano doporučíme a dodáme vám ideální čerpací jednotku v závislosti na parametrech. Nabízíme kompletní servis a montáž sácích zařízení (připojení, elektroinstalace, nastavení, odskoušení, záruka) Do budoucna připravujeme otevření značkové prodejny čerpacích jednotek s kompletním servisem.

Potřeboval bych vyměnit spouštěcí plovákový mechanizmus mohu se na vás obrátit?
Ano měníme staré plovákové spouštěcí mechanizmy za polo nebo plně automatizované. Není ani problém sestavit kontrolní systém přesně na míru.

Kolik stojí vyčištění bazénu?
např. bazén 5 x 3 x 1,5m čištění dna a stěn ručně a poloautomatickou stěrkou. Kontrola nastavení automatiky, výměna - kontrola filtračního media, vyrovnání Ph a dodání chemie. 2000Kč + doprava (v závislosti na velikosti znečištění). Doporučujeme prohlídku a stanovení částky na místě.